Promocja Motul | MOTOFAKTOR

Promocja Motul

person Redakcja 5/02/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

03.02 - 15.05.2020 lub do wyczerpania zapasów


Zasady promocji:


Utoruj sobie drogę i zdobądź jedno z 40 miejsc w moto weekendzie na Torze Jastrząb – wyjeździe organizowanym przez Auto Partner w dniach 20-21 czerwca 2020 r.


Promocja obejmuje cały asortyment motocyklowy, a obroty na asortymencie Motul będą liczone podwójnie!


Warunkiem odbioru nagrody jest osiągnięcie minimum zakupowego w wysokości 10 000 zł netto na asortymencie motocyklowym. Zakup chemii oraz olejów nie może przekroczyć 50% minimalnego obrotu. Zakup asortymentu Motul nie może przekroczyć 50% minimalnego obrotu.


Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 03/02/2020 - 15/05/2020
Organizator Auto Partner
Producent Motul
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).