Promocja Mobil - beczki

person Redakcja 30/07/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

22.07.2019 do 31.08.2019 lub do wyczerpania nagród

Zasady promocji:

Klienci ELIT Polska, którzy w okresie trwania promocji kupią pakiet produktów Mobil, według poniższych kryteriów otrzymają następujące nagrody za 1 zł netto:


  • 4 opakowania 20l - nalewak 5l MOBIL
  • beczka 208l oleju syntetycznego - pompka MOBIL
  • 2 beczki 208l (10w40 oraz 15w40) - pompka MOBIL
  • 4 beczki 60l - pompka MOBIL


Wielokrotność pakietów to wielokrotność nagród! Szczegółowe informacje udzielają Przedstawiciele Handlowi. Pakiet: suma zakupów netto z jednego dnia. Do promocji zaliczane są wszystkie dokumenty sprzedaży wystawione w ciągu jednego dnia. Podane wartości pakietów są wartościami netto. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Dodatkowe pliki:


  • ulotka promocyjna Mobil


Obowiązuje w dniach 29/07/2019 - 15/09/2019
Organizator Elit
Producent Mobil
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).