Promocja MaXserwis On Tour | MOTOFAKTOR

Promocja MaXserwis On Tour

person Redakcja 4/05/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

11.04.2022 r. – 31.08.2022 r.

Zasady promocji:

Realizuj targety zakupowe, walcz o miejsce w rankingu i wsiądź do niesamowitego autokaru MaXserwis, by zwiedzić z nami Europę!

Klienci z najlepszym wzrostem obrotów ponad swój target na asortymencie promocyjnym otrzymają nagrodę w postaci wycieczki autokarowej, by zwiedzać razem z organizatorem Bratysławę, Wiedeń i Budapeszt!

Wycieczka będzie realizowana w październiku 2022.

Sprawdź swoje targety i śledź postęp ich realizacji na platformie www.maxserwisontour.com.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 11/04/2022 - 31/08/2022
Organizator Auto Partner
MaXserwis
Producent febi bilstein
Mann-Filter
MaXgear
Narva
Philips
Quaro
Schaeffler
Varta
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).