Promocja MANN-FILTER | MOTOFAKTOR

Promocja MANN-FILTER

person Redakcja 9/10/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

01.10.2019 do 30.11.2019

Zasady promocji:

Klienci Martex w okresie trwania promocji:


  • Za skumulowane zakupy filtrów za kwotę 2 tys PLN netto - otrzymają MTX-RT-3502K MŁOTEK IGŁOWY PNEUMATYCZNY 190 MM Z DŁUTAMI;
  • Za skumulowane zakupy filtrów za kwotę 4 tys PLN netto - otrzymają MTX-RT-5257K KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" Z NASADKAMI;
  • Za skumulowane zakupy filtrów za kwotę 10 tys PLN netto - otrzymają MTX-RT-5661 KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2" Z NASADKAMI.


Rozliczanie promocji na koniec każdego miesiąca.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 01/10/2019 - 30/11/2019
Organizator Martex
Producent Mann-Filter
Asortyment filtry
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).