Promocja LuK INA FAG | MOTOFAKTOR

Promocja LuK INA FAG

person Redakcja 19/06/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

od 3 czerwca 2020 do 2 lipca 2020 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci Motogamy za skumulowany w okresie promocji zakup produktów LuK i/lub INA i/lub FAG przekraczający poniższe progi premiowani będą:


  • 5 000 PLN/netto – leżanka/siedzisko warsztatowe 2 w 1 + wózek warsztatowy 3 poziomy;
  • 10 000 PLN/netto - 2 x najazd samochodowy + przecinarka pneumatyczna + wyrzynarka pneumatyczna prosta + odkurzacz warsztatowy do pracy na sucho i na mokro.


Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 03/06/2020 - 02/07/2020
Organizator Motogama
Producent FAG
INA
LuK
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).