Promocja LuK, INA, FAG | MOTOFAKTOR

Promocja LuK, INA, FAG

person Redakcja 5/03/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

4.03.2019 - 3.04.2019

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu produktów marki LuK, INA oraz FAG i przekroczą poszczególne progi zakupowe, otrzymają:

  • 8000 zł netto - klucz udarowy 18V ½” 300NM z baterią 2.0AH i ładowarką lub belkę do podwieszania silnika
  • 16000 zł netto - dźwignik do skrzyni biegów lub programator czujników TPMS MaxiTPMS PAD USB + 4x gumowy czujnik ciśnienia opon Autel MX-Sensor 433MHz
  • 35000 zł netto - zestaw narzędzi do montażu sprzęgieł samonastawnych SAC LuK lub szafkę serwisową z narzędziami 185 cz.


Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 04/03/2019 - 03/04/2019
Organizator Motogama
Producent FAG
INA
LuK
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).