Promocja Liqui Moly | MOTOFAKTOR

Promocja Liqui Moly

person Redakcja 18/02/2020

Promocja obowiązuje w dniach:

04.02 – 15.05.2020 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Każdy klient, który w trakcie trwania promocji zakupi beczkę oleju 60L Liqui Moly serii Top Tec lub Molygen, otrzyma zestaw limitowanej odzieży Liqui Moly (zestawy dostępne w rozmiarach: M , L , XL w ograniczonych ilościach).

Oleje premiowane promocyjnymi zestawami:

Seria Top Tec

  • LM3709 PROMOCJA – Top Tec 4200 5W-30 60L
  • LM3758 PROMOCJA – Top Tec 4600 5W-30 60L
  • LM3703 PROMOCJA – Top Tec 4100 5W-40 60L

Seria Molygen

  • LM9044 PROMOCJA – Molygen New Generation 5W-30 60L

Promocja nie łączy się z innymi promocjami na asortymencie Liqui Moly 

Dodatkowe pliki:


Obowiązuje w dniach 04/02/2020 - 29/02/2020
Organizator Auto Partner
Producent Liqui Moly
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).