Promocja Liqui Moly | MOTOFAKTOR

Promocja Liqui Moly

person Redakcja 10/12/2019

Promocja obowiązuje w dniach:

12.08.2019 do wyczerpania materiałów promocyjnych

Zasady promocji:

Klienci ELIT Polska za skumulowany w trakcie promocji zakup dowolnych produktów Liqui Moly o wartości 1000 netto otrzymają nagrodę gwarantowaną głośnik JBL.

Maksymalna ilość nagród dla 1 klienta to 3 szt.

Szczegółowe informacje udzielają Przedstawiciele Handlowi. Promocją objęty jest asortyment produktów marki Liqui Moly dostępny w ofercie ELIT Polska. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Do promocji zaliczane są wszystkie dokumenty sprzedaży wystawione w trakcie trwania promocji. Promocja rozliczna będzie w cyklach miesięcznych.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 09/12/2019 - 31/12/2019
Organizator Elit
Producent Liqui Moly
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).