Promocja KYB | MOTOFAKTOR

Promocja KYB

person Redakcja 13/08/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

12.08.2019 do wyczerpania nagród

Zasady promocji:

Klienci ELIT Polska, którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu produktów KYB według poniższych progów, otrzymają następujące nagrody:


  • Zakup za 700 zł = RĘKAWICE + KUBEK
  • Zakup za 1500 zł = KOSZULKA + CZAPECZKA
  • Zakup za 2500 zł = KOMBINEZON


Promocją objęty jest dowolny asortyment marki KYB dostępny w ofercie ELIT Polska. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Do promocji zaliczane są wszystkie dokumenty sprzedaży wystawione w trakcie trwania promocji. Szczegółowe informacje udzielają Przedstawiciele Handlowi.

Dodatkowe pliki:


  • ulotka promocyjna KYB


Obowiązuje w dniach 12/08/2019 - 31/08/2019
Organizator Elit
Producent KYB
Asortyment zawieszenie/prowadzenie/łożyskowanie koła
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).