Promocja Kupujesz Zyskujesz | MOTOFAKTOR

Promocja Kupujesz Zyskujesz

person Redakcja 5/07/2023

Promocja obowiązuje w dniach:

1.07.2023 – 31.07.2023

Zasady promocji:

Aby otrzymać nagrodę wystarczy w Inter Parts kupić więcej niż w terminie 01.07-31.07.2022. W nagrodę otrzyma się kartę paliwową Orlen według poniższych progów:

  • Zakupy na kwotę wyższą o 4000 zł netto premiowane kartą paliwową ORLEN o wartości 150 zł
  • Zakupy na kwotę wyższą o 6000 zł netto premiowane kartą paliwową ORLEN o wartości 350 zł

Nagrody dodatkowe:

Zestaw odzieży sportowej marki CRAFT – dla pierwszych 10 klientów z największym obrotem, którzy dokonali wzrostu zakupowego oraz dla pierwszych 10 klientów z największym wzrostem zakupowym.

UWAGA! W promocji mogą wziąć udział tylko warsztaty oraz sklepo-warsztaty kupujące w oddziałach Inter Parts. Z promocji zostały wyłączone warsztaty Nexus Auto.

Nagrody są wydawane za 1 zł netto. Obowiązuje zasada 1 klient = max. 5 nagród.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 01/07/2023 - 31/07/2023
Organizator Inter Parts
Producent wszyscy producenci
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).