Promocja Inwazja Nagród Meyle | MOTOFAKTOR

Promocja Inwazja Nagród Meyle

person Redakcja 9/10/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

7.09 – 31.10.2020 r.

Zasady promocji:

Promocja podzielona jest na 8 cykli tygodniowych. Nagrody w poszczególnych tygodniach zdobywa się albo za najwyższy skumulowany obrót na asortymencie promocyjnym, albo za najwyższy wzrost obrotu w stosunku do tygodnia poprzedzającego – zobacz szczegóły w regulaminie.

Najlepsza dziesiątka Uczestników z każdego tygodnia promocyjnego otrzymuje punkty do Klasyfikacji Końcowej Promocji w wysokości zależnej od zajętego miejsca w rankingu.

W Promocji może wziąć udział każdy warsztat – klient AP, który ma dostęp do platformy promocji AP.

Wystarczy zalogować się na stronie Promocji www.inwazjameyle.pl – dane do logowania są takie same jak do platformy promocji AP czy do promocji strategicznej VIP TO TRIP.

Dla zwycięzcy czeka skuter 125 cc marki Peugeot.

Łączna pula nagród to ponad 50 000 zł

Na stronie promocji www.inwazjameyle.pl dowiecie się, o jakie nagrody walczą klienci w danym tygodniu.

Nagrody główne:

1 Skuter 125 CC Peugeot
2 Moto stolik z silnika V12
3 Telewizor Samsung 55 Qled
4 Hulajnoga Frugal Eco
5 Smartfon Huawei P30
6 Zegarek Garmin Solar
7 Konsola Play Station 4 pro 1 TB
8 Ekspres Delonghi Magnifica
9 Dron Yuneec Breeze 4K
10 Tablet Samsung Galaxy A 8.0


    Warunkiem koniecznym do odebrania nagród rzeczowych jest osiągnięcie minimum zakupowego.

    W przypadku nieosiągnięcia minimum zakupowego przypisanego do zajętego miejsca w rankingu tygodniowym, Uczestnik otrzymuje punkty do Klasyfikacji Końcowej Promocji oraz nagrodę rzeczową z niższego progu, odpowiadającego faktycznie osiągniętemu poziomowi zakupów.

    Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.inwazjameyle.pl.

    Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 07/09/2020 - 31/10/2020
Organizator Auto Partner
Producent Meyle
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).