Promocja Inter Parts dla warsztatów | MOTOFAKTOR

Promocja Inter Parts dla warsztatów

person Redakcja 10/03/2021

Promocja obowiązuje w dniach:

8-31.03.2021 r.

Zasady promocji:

Zakup produktów marek biorących udział w promocji daje możliwość otrzymania odzieży roboczej za 1 zł netto. Za skumulowane zakupy w zależności od osiągniętego progu laureat promocji otrzyma:

  • 1500 zł netto – Ogrodniczki lub bluza polarowa PRYMUS
  • 3000 zł netto – Wzmocniony kombinezon PRYMUS

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 08/03/2021 - 31/03/2021
Organizator Inter Parts
Producent Climtex
DJ Parts
Drive+
HST
Ipower
Iprotec
Jasol
Kraftex
Mertz
Motoro
Pro-Wipe
Procaro
Proflex
Q-Spares
RAP Brakers
Suspex
Techparts
Vacaro
Voltaro
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).