Promocja Hepu | MOTOFAKTOR

Promocja Hepu

person Redakcja 7/11/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

5.11.2019 - 30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają w Motorolu skumulowanego zakupu akumulatorów marki Hepu otrzymają nagrody za 1 zł netto według poniższych kryteriów:


  • 4000 zł netto - zestaw upominkowy o wartości 160 zł;
  • 10 000 zł netto - żelazko Philips Azur;
  • 20 000 zł netto - generator pary Philips PerfectCare Aqua Pro.


Warunkiem ich otrzymania jest brak zaległości w płatnościach. Każdy klient może odebrać maks. 5 sztuk nagród.

Dodatkowe pliki:


  • ulotka promocyjna Hepu


Obowiązuje w dniach 05/11/2019 - 30/11/2019
Organizator Motorol
Producent Hepu
Asortyment Silnik i osprzęt
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).