Promocja Hella | MOTOFAKTOR

Promocja Hella

person Redakcja 6/06/2023

Promocja obowiązuje w dniach:

1.06.2023 do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci Motogamy w okresie promocji Hella mają szansę zdobyć kolekcję koszulek Columbia z unikatową grafiką. Zasady są następujące:

  • promowany asortyment to wybrane produkty z zakresu elektryka i elektronika firmy HELLA w okresie od czerwca do grudnia 2023
  • rodzaj promowanego produktu będzie zmieniany w cyklu miesięcznym
  • za zakup promowanego produktu (lub grupy produktów) o określonej wartości, można otrzymać ekskluzywną koszulkę firmy Columbia z naniesionym jednym z legendarnych samochodów rajdowych wyposażonych w oświetlenie Hella.
  • minimalny cel zakupowy dla Klienta oraz rodzaj promowanego produktu w danym miesiącu będzie udostępniany na tydzień przed rozpoczęciem danego miesiąca
  • koszulki dostarczone bedą po ogłoszeniu wyników danego miesiąca, po uprzednim wskazaniu potrzebnych rozmiarów koszulek.
  • JEDEN KLIENT UPOWAŻNIONY JEST DO OTRZYMANIA MAKSYMALNIE 5 KOSZULEK W JEDNYM MIESIĄCU.

JAK ZDOBYĆ KOSZULKĘ W CZERWCU:

Kup w czerwcu promowane towary Hella o skumulowanej wartości, nie mniejszej niż 2400 PLN/netto.

PROMOWANY W CZERWCU ASORTYMENT TO:

Zawory EGR | Czujniki ciśnienia spalin | Czujniki temperatury spalin | Sondy lambda

Dodatkowe pliki:

  • ulotka promocyjna Hella


Obowiązuje w dniach 01/06/2023 - 30/06/2023
Organizator Motogama
Producent Hella
Asortyment układ wydechowy
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).