Promocja Hankook | MOTOFAKTOR

Promocja Hankook

person Redakcja 14/02/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

11.02.2019 - 15.04.2019

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają zakupu minimum 20 sztuk (maksymalny próg 200 sztuk) opon letnich i całorocznych do samochodów osobowych, 4x4 i SUV'ów (z wyłączeniem opon dostawczych) marki Hankook, otrzymają punkty Premia Cash naliczane w zależności od wielkości opon:

  • 12"-14" – zwrot na kartę 5 zł/sztuka
  • 15" – zwrot na kartę 8 zł/sztuka
  • 16" – zwrot na kartę 10 zł/sztuka
  • 17" – zwrot na kartę 14 zł/sztuka
  • 18" – zwrot na kartę 16 zł/sztuka
  • 19" – zwrot na kartę 18 zł/sztuka
  • 20" i większe – zwrot na kartę 20 zł/sztuka


Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 11/02/2019 - 15/04/2019
Organizator Inter Cars
Producent Hankook
Asortyment opony
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).