Promocja Hankook | MOTOFAKTOR

Promocja Hankook

person Redakcja 22/07/2019
Promocja obowiązuje w dniach: 01.07.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania nagród Zasady promocji: Beneficjentem promocji może zostać każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars S.A., posiadający zarejestrowane konto w programie Premia CASH, który dokona zakupu Asortymentu Sprzedaży Premiowej w Sieci Inter Cars, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Za zakup wybranych towarów marki Hankook w okresie obowiązywania akcji, klient otrzyma odpowiedni Cash Back, czyli rabat posprzedażny w postaci FV korygującej wystawionej do zakupów dokonanych w okresie trwania promocji.

Za zakup opon firmy Hankook do aut osobowych, SUV i 4x4 klienta otrzyma:


  • 12”-14” – 5zł/szt
  • 15” – 8zł/szt
  • 16”- 10zł/szt
  • 17” -14zł/szt
  • 18”-16zł/szt
  • 19”-18zł/szt
  • 20” i większe – 20zł/szt


Pełna treść regulaminu dostępna jest w Katalogu Online.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 01/07/2019 - 31/12/2019
Organizator Inter Cars
Producent Hankook
Asortyment opony
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).