Promocja Gruzińska Przygoda | MOTOFAKTOR

Promocja Gruzińska Przygoda

person Redakcja 2/07/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

01.07.2019 do 30.09.2019

Zasady promocji:

Klienci Inter Parts, którzy w okresie trwania promocji kupią produkty Bosch, Castrol, NGK, LPR, ATE, febi, Blue Print, Gates, Hengst, Monroe, Delphi, K2 lub Mertz, osiągną indywidualny próg zakupowy przedstawiony przez Organizatora i wypełnią formularz na stronie internetowej promocji mogą wygrać zaproszenia na wyjazd promocyjno-szkoleniowy do Gruzji oraz bony zakupowe do Inter Parts.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 01/07/2019 - 30/09/2019
Organizator Inter Parts
Producent ATE
Blue Print
Bosch
Castrol
Delphi Technologies
febi bilstein
Gates
Hengst
K2
LPR
Mertz
Monroe
NGK
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).