Promocja Gates | MOTOFAKTOR

Promocja Gates

person Redakcja 3/09/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

02.09.2019 do wyczerpania materiałów promocyjnych

Zasady promocji:

Klienci ELIT Polska, którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu zestawów rozrządu lub zestawów paska micro-V Gates według poniższych progów, otrzymają następujące nagrody:


  • 1 zestaw - rękawice robocze Yato;
  • 2 zestawy - koszulka Gates;
  • 4 zestawy - ubranie robocze Gates.


Promocją objęty jest asortyment zestawów rozrządu oraz pasków micro-V marki Gates dostępnych w ofercie ELIT Polska. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Do promocji zaliczane są wszystkie dokumenty sprzedaży wystawione w trakcie trwania promocji. Szczegółowe informacje udzielają Przedstawiciele Handlowi. Wielokrotność zestawów to wielokrotność nagród.

Dodatkowe pliki:


  • ulotka promocyjna Gates


Obowiązuje w dniach 02/09/2019 - 30/09/2019
Organizator Elit
Producent Gates
Asortyment Silnik i osprzęt
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).