Promocja Gates | MOTOFAKTOR

Promocja Gates

person Redakcja 14/10/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

12.10.2020 - 12.12.2020

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają w Motorolu skumulowanego zakupu produktów Gates, otrzymają nagrody za 1 zł netto według poniższych progów:


  • 1 000 zł - T-shirt z logo Gates;
  • 2 000 zł - 3 pary rękawic wzmacnianych;
  • 4 000 zł - kurtka męska przeciwdeszczowa;
  • 6 000 zł - softshell męski z logo Gates;
  • 10 000 zł - plecak Dell Gaming Backpack 17 GM1720PM;
  • 20 000 zł - fotel Silver Monkey SMG-700.


Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 12/10/2020 - 12/12/2020
Organizator Motorol
Producent Gates
Asortyment Silnik i osprzęt
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).