Promocja Delphi Technologies | MOTOFAKTOR

Promocja Delphi Technologies

person Redakcja 19/03/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

18.03.2019 - 19.04.2019 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu produktów marki Delphi Technologies i przekroczą poszczególne progi zakupowe, otrzymają:

  • 40000 zł netto - Karcher K 5 Full Control Home za 1 zł netto
  • 20000 zł netto - oczyszczacz powietrza Airdog X5 za 1 zł netto
  • 10000 zł netto - słuchawki JBL Reflect Contour 2 lub bon Sodexo o wartości 400 zł za 1 zł netto
  • 6000 zł netto - kurtka 4F 3w1 za 1 zł netto
  • 4000 zł netto - kurtka Adidas za 1 zł netto
  • 2500 zł netto - bluza Adidas za 1 zł netto


Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 18/03/2019 - 19/04/2019
Organizator Motorol
Producent Delphi Technologies
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).