Promocja Castrol | MOTOFAKTOR

Promocja Castrol

person Redakcja 24/05/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

27.05.2019 - 08.06.2019 lub do wyczerpania nagród

Zasady promocji:

Przez dwa tygodnie do 08.06.2019 trwa akcja promocyjna Inter Cars, w której klienci za zakup wybranych beczek z olejem firmy Castrol, otrzymają zwrot CASH BACK w postaci punktów Premia CASH.

Każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. posiadający zarejestrowane konto w programie Premia CASH, bierze udział w promocji. Sprzedaż premiowa obowiązuje do wszystkich zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, a także poprzez zakupy w Katalogu Online.

Asortyment sprzedaży biorący udział w promocji:

  • EDGE 5W30 LL 208L
  • EDGE 5W30 C3 208L

Zgodnie z zasadami promocji, klienci którzy dokonają zakupu wybranych beczek z olejem marki Castrol w okresie obowiązywania akcji, otrzymają CASH BACK w wysokości 300 zł za każdą beczkę. Zwrot ten przekazany zostanie w postaci punktów Premia CASH.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 27/05/2019 - 08/06/2019
Organizator Inter Cars
Producent Castrol
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).