Promocja Brembo | MOTOFAKTOR

Promocja Brembo

person Redakcja 5/05/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

4.05.2022 r. – 3.06.2022 r.

Zasady promocji:

Firmy, które w trakcie trwania promocji dokonają w Moto-Profilu zakupu asortymentu marki Brembo, premiowani będą punktami MP Benefits według poniższych progów:

  • 20 000 zł netto – 200 000 punktów;
  • 10 000 zł netto – 90 000 punktów;
  • 5 000 zł netto – 40 000 punktów.

Dodatkowo!

Jeżeli warsztat, który obsługuje uczestnik promocji, zarejestruje w aplikacji ProfiAuto naprawę z użyciem części Brembo, na konta pracowników uczestnika promocji przyznane zostanie po 2000 punktów MP Benefits.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 04/05/2022 - 03/06/2022
Organizator Moto-Profil
Producent Brembo
Asortyment układ hamulcowy
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).