Promocja Bosch | MOTOFAKTOR

Promocja Bosch

person Redakcja 8/11/2022
Promocja obowiązuje w dniach:

1.11.2022 - 30.11.2022

Zasady promocji:

50 EuroWarsztatów z najwyższymi obrotami powyżej 2000 zł netto na produktach marki Bosch (z wyłączeniem wyposażenia warsztatowego) u dystrybutorów regionalnych Groupauto CEE w trakcie trwania promocji, otrzyma w nagrodę pakiety gadżetów promocyjnych (kubki termiczne).

Dwudziestu laureatów promocji z najwyższymi obrotami otrzyma także kampanię reklamową w sieci Google realizowaną w zasięgu +/- 20 km od lokalizacji warsztatu przez 30 dni zaczynając od pierwszego dni miesiąca po otrzymaniu gadżetów.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 01/11/2022 - 30/11/2022
Organizator BHMD
Producent Bosch
Asortyment akumulatory
filtry
Oczyszczanie szyb
Silnik i osprzęt
układ hamulcowy
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).