Promocja Asmet | MOTOFAKTOR

Promocja Asmet

person Redakcja 24/05/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

01.06.2019 - 30.06.2019 lub do wyczerpania nagród

Zasady promocji:

Kupując wybrane tłumiki firmy Asmet, każdy klient Inter Cars otrzyma CASH BACK w postaci punktów Premia Cash. Wybrane grupy towarowe, których dotyczy promocja, obejmują komplet tłumików, tłumik układu wydechowego, tłumik układu wydechowego przód, tłumik układu wydechowego środkowy, tłumik układu wydechowego tył, układ wydechowy kompletny do samochodów osobowych firmy Asmet.

Promocja dostępna jest dla wszystkich klientów krajowych, zarejestrowanych w sieci sprzedaży Inter Cars, posiadających zarejestrowane konto w programie Premia Cash. Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach dokonanych w oddziałach Inter Cars, jak również w Katalogu Online.

Dodatkowe pliki:

  • ulotka promocyjna Asmet


Obowiązuje w dniach 01/06/2019 - 30/06/2019
Organizator Inter Cars
Producent Asmet
Asortyment układ wydechowy
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).