Mega promocja noworoczna Inter Parts | MOTOFAKTOR

Mega promocja noworoczna Inter Parts

person Redakcja 14/01/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

16.12.2019 - 20.01.2020

Zasady promocji:

Promocja jest skierowana tylko do warsztatów. Klienci, którzy w okresie trwania promocji dokonają jednorazowego lub skumulowanego zakupu produktów oferowanych przez Inter Parts wyższego od 1500 zł netto niż w październiku*, odbiorą kamizelkę puchową.

*Za wartość bazową przyjmujemy obroty warsztatu w październiku 2019 r. jednak nie mniej niż 5000 zł netto. Zakup w okresie promocji na kwotę 1500 zł netto powyżej tej wartości nagradzany jest kamizelką. Każde kolejne 1500 zł powyżej wartości bazowej skutkuje przyznaniem następnej nagrody w promocyjnej cenie 1 zł + VAT.

Promocja dotyczy tylko klientów warsztatowych, których główną działalnością jest świadczenie usług naprawczych. Wyniki można śledzić w terminalu zakupowym i na www.ipterminal.pl

Promocja nie łączy się z akcjami na produkty: OSRAM, CONTINENTAL i KYB.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 16/12/2019 - 20/01/2020
Organizator Inter Parts
Producent wszystkie produkty
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).