Mahle z HM Gordon | MOTOFAKTOR

Mahle z HM Gordon

person Redakcja 21/12/2020

Promocja obowiązuje w dniach:

24.11.2020 – 24.01.2021 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci HM Gordon, którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu produktów KNECHT/MAHLE, odbiorą za 1 zł netto nagrody gwarantowane:

  • 1 200 zł netto – Nagroda: bluza MAHLE
  • 1 500 zł netto – Nagroda: kombinezon roboczy MAHLE
  • 2 500 zł netto – Nagroda: torba 4F z logo MAHLE
  • 3 500 zł netto – Nagroda: Kurtka jesień/wiosna 4f z logo MAHLE
  • 6 000 zł netto – Nagroda: Kurtka zimowa 4F + T shirt MAHLE

Zakupy kumulują się. Warunkiem otrzymania nagrody przez laureata jest brak przeterminowanych należności względem HM Gordon na dzień zakończenia promocji. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Promocja skierowana do wszystkich klientów hurtowych dokonujących zakupów w HM Gordon w PLN.

Dodatkowe plikiObowiązuje w dniach 24/11/2020 - 24/01/2021
Organizator Gordon
Producent Mahle
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).