Promocja Ravenol 4+1l gratis | MOTOFAKTOR

Promocja Ravenol 4+1l gratis

person Adrian Januszkiewicz 5/06/2019

Każdy dystrybutor firmy Ravenol, który zamówi olej silnikowy w pojemności 5l, otrzyma go w cenie 4l.

Promocja obejmuje 4 wybrane oleje silnikowe w technologii USVO:

 

  • Ravenol VST SAE 5W-40
  • Ravenol VMP SAE 5W-30
  • Ravenol DXG SAE 5W-30
  • Ravenol FDS SAE 5W-30

 

Oferta trwa do wyczerpania zapasów.

 

Podczas promocji Ravenol maksymalnie będzie wspierać dystrybucję informacją: artykuły i reklamy w mediach społecznościowych i branżowych, prasie, na swojej stronie internetowej oraz podczas najbliższych eventów z jego udziałem czyli BMW Syndykat 01-02.06 w Tarnowie, DUB IT Tuning Festival 28-30.06 w Kielcach. Dostępność produktów promocyjnych sprawdzić można u dystrybutorów marki.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).