Promocja na oleje Petronas Urania | MOTOFAKTOR

Promocja na oleje Petronas Urania

person Adrian Januszkiewicz 27/06/2019

Firma Petronas uruchomiła nową promocję dla warsztatów obsługujących pojazdy ciężarowe. A jest ona dostępna u dystrybutora Petronas – w firmie 4 Team.

Oleje Petronas Urania są stworzone w oparciu o technologię ViscGuard, która ma pozwalać chronić silnik przed sadzą, popiołami, osadami i zapolerowaniem cylindrów. Ma zapobiegać także zużyciu ściernemu oraz utlenianiu oleju, co pozwoli dłużej utrzymać jego lepkość na stabilnym poziomie, a w efekcie obniży koszty użytkowania pojazdu.

 

Promocja trwa od 28 maja do 31 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Warsztat, który w tym okresie zamówi olej Urania w 200-litrowej beczce, będzie mógł kupić za 1 zł 60-litrowe opakowanie koncentratu płynu do chłodnic.

 

By wziąć udział w promocji, trzeba kupić przynajmniej jedną 200-litrową beczkę olejów Petronas Urania 5000 E 5W-30, 5000 E 10W-40 lub 5000 LSE 10W-40. Urania 5000 E 5W-30 to niskopopiołowy olej klasy API CJ-4/CI-4 i ACEA E4/E6/E7/E9, Urania 5000 E spełnia wymogi norm API CJ-4, ACEA E4/E6/E7/E9 i JASO DH-2, zaś olej Urania 5000 LSE 10W-40 można stosować w silnikach, które wymagają środków smarnych spełniających normy API CI-4, ACEA E6/E7 i JASO DH-2.

 

Wszystkie biorące udział w promocji oleje Urania można stosować w ciężarówkach z silnikami spełniającymi wymagania norm Euro V i Euro VI, wyposażonymi w systemy kontroli emisji spalin, takie jak m.in. DPF czy SCR. Nadają się także do starszych silników Diesla, zarówno doładowanych, jak i wolnossących.

 

Źródło: Petronas

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).