Promocja na dostęp do Call Center Texa przedłużona | MOTOFAKTOR

Promocja na dostęp do Call Center Texa przedłużona

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2019

Texa wydłuża promocję na dostęp do wsparcia Call Center do końca marca.

Co oferuje Call Center Texa

Pomoc profesjonalnej infolinii Call Center Texa, daje możliwość nieograniczonego kontaktu telefonicznego z wyspecjalizowanym personelem technicznym Texa, który fachowo wspiera mechanika w problemach natury diagnostycznej, interpretacji parametrów, błędów, oferuje pomoc przy kalibracjach i regulacjach w pojazdach z grupy samochodów osobowych, dostawczych oraz pojazdów ciężarowych. Niejednokrotnie operatorzy Call Center Texa dokonują zdalnej diagnostyki danego pojazdu i rozwiązują problemy, z którym mechanik sam nie może sobie poradzić. Usługami, które doskonale uzupełniają ofertę pomocy technicznej są zdalne sesje internetowe.

 

Ponadto, infolinia techniczna udziela wsparcia również w zakresie działania i wykorzystania wszystkich urządzeń oraz oprogramowań Texa, czyli nie tylko urządzeń diagnostycznych, ale również stacji obsługi układów A/C, analizatorów spalin, urządzeń do testów drogowych i urządzeń pomiarowych.

Kto może korzystać z infolinii?

Wsparcie Call Center jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich klientów, którzy zakupili nowe urządzenie i posiadają maksymalnie do 2 wersji zaległych (na ile oprogramowanie diagnostyczne klienta pozwala na udzielenie wsparcia). Nieodpłatnie z serwisu korzystać mogą także wszyscy użytkownicy sprzętu Texa, którzy posiadają aktualny Texpack, czyli roczną umowę na aktualizację oprogramowania.

 

Infolinia Texa Call Center dostępna jest w dni robocze w godzinach 8:30 do 16:30 pod nr telefonu: 32 364 18 88 i obsługiwana jest w języku polskim.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).