Promocja Michelin na sezon wymiany opon | MOTOFAKTOR

Promocja Michelin na sezon wymiany opon

person Adrian Januszkiewicz 12/10/2020

Marka Michelin przygotowała promocję dla kierowców planujących wymianę opon w związku z nadchodzącym sezonem zimowym.

Akcja specjalna Michelin została zaplanowana z myślą o okresowej wymianie ogumienia. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży kupić komplet opon całorocznych lub zimowych Michelin wraz z usługą montażu i zarejestrować się na stronie https://promo.michelin.pl/. W zamian kierowcy otrzymują kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych w Polsce posiadających terminal płatniczy i akceptujących transakcje kartami Mastercard.

Promocją są objęte zarówno opony osobowe i do samochodów SUV, jak i opony do pojazdów dostawczych. Wartość nagrody zależy od rozmiaru kupionego ogumienia:

  • do samochodów osobowych i SUV w rozmiarze 18” lub większym = 200 zł
  • do samochodów osobowych i SUV w rozmiarach 16”-17” = 100 zł
  • do samochodów dostawczych w rozmiarach 15”-17” = 100 zł

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród. Więcej szczegółów i regulamin akcji znaleźć można na stronie https://promo.michelin.pl/.

 

Źródło: Michelin

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).