Promocja Martex Ski Tour 2019 | MOTOFAKTOR

Promocja Martex Ski Tour 2019

person Adrian Januszkiewicz 7/01/2019

Do końca lutego 2019 r. Martex organizuje specjalną promocję, w której nagrodą główną jest wyjazd na narty do Austrii.

Do rozliczania udziału klientów w promocji Martex Ski Tour 2019 brane są pod uwagę tylko obroty na liniach dostawców: Bosch, Dayco, Diesel Technic, Dinex, febi, Hella, Lumag, MANN-FILTER, Mahle, Monroe, Nissens, Total, SKF, Valeo, ZF.

 

Po zakończeniu każdego miesiąca promocji generowana będzie lista rankingowa klientów według wartości netto zakupów na poszczególnych liniach wykazanych dostawców. Z poszczególnych linii dostawców biorących udział w promocji zostanie wytypowanych po jednym lub dwóch klientów, którzy osiągnęli w okresie promocji najlepsze wyniki zakupowe. Możliwość śledzenia rankingu w promocji oraz informacja o wynikach klientów dostępna będzie u opiekunów handlowych w działach i oddziałach sprzedażowych Martex. Po zakończeniu promocji klienci zakwalifikowani do wyjazdu zostaną o tej możliwości poinformowani przez przedstawiciela Martex lub właściwego przypisanego im opiekuna z działu lub oddziału sprzedażowego Martex.

 

Zwycięzcy promocji wyjadą w marcu na narty do ośrodka Ischgl w austriackich Alpach. Szczegółowy regulamin promocji Martex SKI Tour 2019 dostępny w oddziałach Martex.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).