Promocja bonowa dla warsztatów | MOTOFAKTOR

Promocja bonowa dla warsztatów

person Joanna Piszcz 2/11/2018

Ruszyła jesienno-zimowa edycja promocji bonowej organizowanej w ramach Programu Bezpłatnego Testowania Akumulatorów.

Tym razem nagrodzone zostaną nie tylko warsztaty, które prześlą największa liczbę raportów ale również te, które potwierdzą zakup określonej ilości akumulatorów VARTA.  Zimowa edycja Promocji Bonowej trwa w okresie 29.10.2018- 07.12.2018. Jej celem, jak co roku jest przeprowadzenie jak największej ilości testów akumulatorów w samochodach odwiedzających warsztaty.

 

Wszystkie serwisy, które do 15 grudnia 2018 prześlą do Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. co najmniej 50 poprawnie wypełnionych testów (raport testu oraz wydruk z testera), otrzymają nagrody gwarantowane w postaci bonów Sodexo. Ponad to wszystkie zarejestrowane serwisy, które zweryfikowały informacje dotyczące swojego warsztatu, na podstawie ruchu w ich serwisie zostały podzielone na 5 grup, w obrębie których będzie toczyć się rywalizacja. W ramach każdej z grup zostaną wybrani maksymalnie 3 zwycięzcy, którzy przeprowadzili największą ilość testów. Mają oni szansę na otrzymanie nagrody głównej w postaci bonów Sodexo o wartości nawet 1500 złotych!

 

W tegorocznej zimowej edycji Promocji Bonowej oprócz bonów Sodexo można otrzymać również karty podarunkowe Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon. Warunkiem zdobycia nagrody jest zakup określonej ilości akumulatorów VARTA. Punktacja za poszczególne typy akumulatorów oraz opisy pakietów dostępne są na stronie www.promocjabonowa.pl, w zakładce Regulamin.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące Promocji można znaleźć na stronie www.promocjabonowa.pl.

 

Źródło: Johnson Controls

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).