Promocja beczek oleju TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 208L | MOTOFAKTOR

Promocja beczek oleju TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 208L

person Redakcja 24/03/2021

Total Polska ogłasza wyjątkową promocję dla kierowców i właścicieli pojazdów ciężarowych na beczki oleju linii TOTAL RUBIA.

Firma Total od wielu lat specjalizuje się w produkcji olejów silnikowych. Produkt TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 to półsyntetyczny olej typu Low SAPS (niska zawartość popiołów siarczanowych, fosforu i siarki) zalecany do stosowania w silnikach spełniających normy emisji Euro VI i starszych. Jest kompatybilny z pojazdami wyposażonymi w rozbudowane systemy oczyszczania spalin (SCR, DPF). Posiada wysokie właściwości przeciwutleniające i antykorozyjne oraz pozwala osiągać długie okresy pomiędzy wymianami oleju (wymagane np. przez DAF, MAN czy Mercedes-Benz).

 

Od 1 marca 2021 roku do każdej 208-litrowej beczki TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 klienci otrzymają spodnie warsztatowe Total Rubia za jedyne 1 zł netto. Nagroda dostępna jest w rozmiarach M, L, XL. Promocja adresowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z branży transportowej i logistycznej.

 

Lista autoryzowanych dystrybutorów Total w Polsce.

 

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).