Profix świętuje zdobycie Złotego Lauru Konsumenta | MOTOFAKTOR

Profix świętuje zdobycie Złotego Lauru Konsumenta

person Adrian Januszkiewicz 10/06/2019

Najwięksi dystrybutorzy narzędzi, elektronarzędzi i artykułów BHP spotkali się 17 maja w podwarszawskiej miejscowości Łomna Las na Dniu Otwartym Profix.

Jesienią zeszłego roku Profix uroczyście przyjął do użytkowania nową część centrum logistyczno-handlowego w podwarszawskiej miejscowości Łomna Las. Zakończony pierwszy etap inwestycji znacząco zwiększył możliwości logistyczno- usługowe firmy. Przestrzeń magazynowa zwiększyła się do 20 tysięcy metrów kwadratowych. Powstał także specjalnie wydzielony budynek o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych przeznaczony na działalność serwisowo-badawczo-usługową. Swoją siedzibę mają w nim trzy bardzo istotne dla klientów działy: serwis, dział logowania oraz jednostka badawczo-rozwojowa.

 

Rozbudowana część magazynowa oraz centrum serwisowo-badawczo-usługowe robi wrażenie. Dlatego też tegoroczna edycji dni otwartych odbyła się właśnie tam. Profix postanowił pokazać swoim klientom jak wygląda strona logistyczna działalności, a także pochwalił się zapleczem serwisowym, badawczym i usługowym.

Klimatyczna konferencja

W tym roku część konferencyjna odbyła się w specjalnie na tę okazję wydzielonej części nowej hali magazynowej. Na to jedno popołudnie zmieniła się ona we wszechstronną, stylowo oświetloną i urządzoną salę konferencyjną.

Jest mi niezmiernie miło, że tę konferencję możemy zorganizować w nowej, rozbudowanej części naszej firmy. Pokażemy państwu jak działamy, jak funkcjonujemy. To będzie dosłownie dzień drzwi otwartych. Mirosław Cichecki prezes zarządu Profix

 

Kolejnym punktem konferencji była premiera nowego filmu korporacyjnego pt. „Profix – osiągnij więcej”. Opowiada on o rozbudowie oraz ostatnich osiągnięciach firmy. Można się też dowiedzieć jakimi zasadami kieruje się Profix w prowadzeniu biznesu.

Gości przywitał Mirosław Cichecki, Prezes Zarządu Profix

Złoto dla Proline

Ten rok jest wyjątkowy dla marki Proline. Głosami konsumentów została ona uznana za najlepszą markę narzędzi ręcznych w Polsce. Gościem Dnia Otwartego Profix była przedstawicielka kapituły ogólnopolskiego projektu konsumenckiego „Laur Konsumenta”. Pogratulowała ona osobiście marce Proline zdobycia tego prestiżowego wyróżnienia oraz przybliżyła zasady przyznawania tej nagrody oraz jej wpływu na decyzje konsumenckie podejmowane w miejscu sprzedaży.

Magdalena Ryś, przedstawicielka kapituły programu Laur Konsumenta

Pokaz mody

Kolejnym punktem programu był pokaz najnowszej kolekcji ubrań roboczych Lahti Pro, w którym zaprezentowano stylizacje przeznaczone do prac w okresie wiosenno-letnim. Pokaz uatrakcyjniła grupa akrobatyczna. Akrobaci wystąpili w ubraniach roboczych Lahti Pro z linii „slim-fit”. Są to modele, w których zastosowano specjalne elastyczne wstawki. Nie krępują one ruchów i pozwalają wygodnie pracować oraz co pokazał występ – także wykonywać niesamowite ewolucje akrobatyczne.

Pokaz uatrakcyjniła grupa akrobatyczna. Akrobaci wystąpili w ubraniach roboczych Lahti Pro z linii "slim-fit"

Zwiedzanie firmy

Po konferencji zaproszeni mogli z przewodnikiem zwiedzić firmę. Trasa godzinnego spaceru rozpoczynała się w pomieszczeniach nowej wzorcowni, wiodła przez stary i nowy magazyn. Dodatkową atrakcją była możliwość zwidzenia serwisu, działu badań i kontroli jakości oraz działu logowania.

 

Nowa, powiększona wzorcownia prezentuje niemalże wszystkie produkty marek własnych Profix. Podzielona jest na trzy strefy – narzędziową, elektronarzędziową oraz BHP. Produkty ułożone są tematycznie co pozwala na szybkie poznanie oferty.

Na nowej wzorcowni można obejrzeć niemalże wszystkie produkty marek własnych Profix

Powierzchnie magazynowe, którymi dysponuje Profix to prawie 14 000 miejsc paletowych. Pozwala to optymalnie zarządzać łańcuchem dostaw oraz błyskawicznie realizować wysyłki zamówionych produktów.

Nowa hala magazynowa zwiększyła możliwości logistyczne Profix

Część targowa

Do dyspozycji gości przez cały czas trwania imprezy pozostawał namiot wystawowy. Znajdowały się w nim stoiska marek: Proline, Lahti Pro, Tryton, Mega, oraz m.in. Stanley Black & Decker Polska, Fiskars, Juco, Tesa. Profix oprócz nowości produktowych zaprezentował także nowy system ekspozycyjny dla produktów swoich marek własnych, w którym większy nacisk położono na warstwę informacyjną. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także stanowiska testowe, na których można było samodzielnie przetestować wybrane produkty Proline i Tryton.

Do dyspozycji gości przez cały czas trwania imprezy pozostawał namiot wystawowy

Wieczorna Gala

Część wieczorna konferencji odbyła się w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W czasie wieczornej gali wręczono statuetki Prolion 2019 dla firm oraz osób, które swoją pracą przyczyniły się do rozwoju marek własnych Profix. Wśród wyróżnionych znalazł się także Krzysztof Sobieraj, prezes zarządu Profix w latach 2010-2018.

 

Dzień Otwarty Profix każdego roku gromadzi największych detalicznych i hurtowych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i artykułów BHP. Spotkanie daje możliwość poznania nowości, skorzystania z licznych ofert specjalnych. Jest też swoistego rodzaju platformą wymiany informacji, skonfrontowania założeń biznesowych z opiniami i spostrzeżeniami podmiotów działających w branży narzędziowej. Jest okazją do licznych formalnych i mniej formalnych rozmów, podzielenia się uwagami o produktach, a także zasugerowania potrzeb rynkowych. Dla organizatorów spotkania niesie możliwość wsłuchania się w głosy najważniejszych partnerów handlowych.

W czasie wieczornej gali wręczono statuetki Prolion 2019. Wśród wyróżnionych znalazł się także Krzysztof Sobieraj, Prezes Zarządu Profix w latach 2010-2018

O Profix

Profix należy do grona największych producentów i dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i artykułów BHP w Polsce. Za swoją działalność w 2015 roku z rąk ówczesnego wicepremiera otrzymał odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej.

 

Od pierwszych dni działalności strategia rynkowa firmy koncentruje się na jakości produktu jako centralnym punkcie działań. Dzięki temu wyroby sygnowane nazwami Proline, Tryton, Lahti Pro to produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości w oparciu o restrykcyjne założenia jakościowe. Wielokrotnie kontrolowane i sprawdzane na każdym etapie poprzedzającym wprowadzenie do sprzedaży.

 

Źródło: Profix

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).