ProfiAuto Show 2019 - wygraj wejściówki na targi!

person Redakcja 28/05/2019

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź jedną z pięciu podwójnych wejściówek na ProfiAuto Show 2019!

Do targów ProfiAuto Show 2019 zostały niecałe 2 tygodnie. W związku z tym mamy do rozdania 5 podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Aby zdobyć jedną z nich należy uważnie przeczytać tekst “ProfiAuto Show 2019 napędzane pasją” i odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

  1. Na ile stref zostaną podzielone targi ProfiAuto Show 2019 i jakie to będą strefy?
  2. Jakich konkurencji możemy się spodziewać na “Pucharze Mechanika”?
  3. Ilu wystawców możemy się spodziewać na tegorocznej edycji targów ProfiAuto Show?

 

Wejściówki otrzyma 5 pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania konkursowe. Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).