ProfiAuto Show 2019 – odliczanie rozpoczęte | MOTOFAKTOR

ProfiAuto Show 2019 - odliczanie rozpoczęte

person Adrian Januszkiewicz 9/11/2018

16. edycja targów ProfiAuto Show w Katowicach odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2019 r.

Organizatorzy ProfiAuto Show ustalili już oficjalną datę kolejnej edycji, co rozpoczęło odliczanie.

Startujemy z odliczaniem i pracami nad ProfiAuto Show 2019. Poprzednia, jubileuszowa edycja targów była rekordowa pod wieloma względami, więc tym wyżej stawiamy sobie poprzeczkę, by po raz kolejny zaskoczyć naszych gości. 8 i 9 czerwca 2019 roku przyspieszymy bicie serca fanom motoryzacji, a przedstawicielom branży dostarczymy wartościowej, najświeższej wiedzy technicznej. Michał Tochowicz dyrektor ds. strategii i rozwoju ProfiAuto

 

W ProfiAuto Show 2018 uczestniczyło aż 150 wystawców, którzy mieli do dyspozycji 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Targowe atrakcje obejrzało 40 tys. osób – wśród nich 10 tys. mechaników samochodowych. Ze zbiorczych statystyk przygotowanych przez organizatora wynika, że podczas wszystkich 15. edycji wydarzenie odwiedziło ogółem ponad 420 tys. gości.

 

ProfiAuto Show 2019 ponownie odbędzie się w Katowicach, w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, obejmując swoim zasięgiem również kultowy Spodek.

 

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).