ProfiAuto Show 2019 napędzane pasją | MOTOFAKTOR

ProfiAuto Show 2019 napędzane pasją

person Joanna Piszcz 16/05/2019

Wywiad z Łukaszem Kopcem, dyrektorem marketingu ProfiAuto.

Hasło tegorocznych targów ProfiAuto Show to "Napędzane pasją". Co się za nim kryje?

Hasło “Napędzane Pasją” jest motywem przewodnim 16. edycji ProfiAuto Show, który odzwierciedla wszystko, co będzie działo się podczas wydarzenia. To właśnie pasja napędza nas do poszukiwania nowych rozwiązań, które zaprezentujemy gościom targów, organizowania wyjątkowych i emocjonujących atrakcji oraz, co najważniejsze – do budowania przestrzeni spotkań dla reprezentantów branży.

Ilu wystawców zapowiedziało udział w ProfiAuto Show 2019, czy można spodziewać się, że na targach zaprezentują się nowe firmy?

Swój udział w tegorocznej edycji targów potwierdziło 150 wystawców, przedstawicieli najważniejszych światowych marek automotive. Są wśród nich zarówno producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów i wyposażenia warsztatowego, jak i dealerzy samochodowi. Wydarzenie stale się rozwija. Duże zainteresowanie targami oraz ich szeroka promocja sprawiają, że co roku do grona stałych wystawców dołączają kolejne firmy, które właśnie podczas ProfiAuto Show chcą zaprezentować swój asortyment.

Czego będą w tym roku dotyczyły szkolenia i prezentacje techniczne?

Szkolenia dla specjalistów to jeden z najważniejszych elementów targów. Śledzimy rynkowe trendy i nowości, żeby podczas ProfiAuto Show zaoferować bogaty i wartościowy dla mechaników program szkoleniowy. W tym roku będą to między innymi prezentacje z zakresu diagnostyki układów hamulcowych z wykorzystaniem specjalistycznych przyrządów, regulacji i ustawienia świateł typu Matrix i LED oraz serwisowania klimatyzacji samochodowej, z myślą o zmniejszeniu zanieczyszczenia środowiska. Ponownie zorganizujemy także szkolenie dotyczące ustawy o F-Gazach, które zakończy się otrzymaniem europejskiego certyfikatu – w ubiegłym roku cieszyło się dużym powodzeniem.

Jakich atrakcji mogą spodziewać się profesjonaliści, którzy odwiedzą w tym roku ProfiAuto Show?

Duży nacisk na wartość merytoryczną jest znakiem rozpoznawczym każdej edycji ProfiAuto Show i wyróżnikiem wśród innych wydarzeń, które pełnią funkcję rozrywkową i mają “cieszyć oko”. W tym roku z myślą o fachowcach przygotowaliśmy dedykowaną Strefę Warsztatową, nazywaną również mechanicznym sercem targów. Katowicki Spodek zmieni się po raz pierwszy w historii w gigantyczny serwis samochodowy. Odbędą się tam liczne prezentacje sprzętów oraz nowinek technologicznych, zaplanowaliśmy również dużo szkoleń i zajęć praktycznych. Mechanicy będą też mieli okazję wygrać cenne nagrody podczas rywalizacji o “Puchar Mechanika”.

"Puchar Mechanika" organizowany jest po raz pierwszy – jakie zadania będą mieli uczestnicy?

Konkurencje w ramach “Pucharu Mechanika” przygotowali specjaliści branży warsztatowej, a w ocenę zadań zaangażowaliśmy dedykowane jury. Elementami rywalizacji będą test wiedzy, wymiana i wyważanie kół na czas oraz prawidłowy montaż uszczelniacza silnika, również w wyznaczonym przedziale czasowym. Pula nagród indywidualnych oraz dla serwisów jest szeroka, obejmuje między innymi wyważarkę, 30-tonową prasę oraz vouchery na przejazdy supersamochodami na torze. Podczas drugiego dnia targów z tymi samymi zadaniami będzie mógł zmierzyć się każdy uczestnik tegorocznej edycji ProfiAuto Show.

Jakie dodatkowe atrakcje ubarwią tegoroczne ProfiAuto Show?

Wydarzenie zostanie podzielone na trzy strefy: wystawienniczą, warsztatową oraz rozrywkową. Wszystkie z nich łączy wspólny mianownik, czyli pasja do motoryzacji. ProfiAuto Show znane jest z dostarczania niesamowitych wrażeń, które w tym roku zapewnią między innymi mrożący krew w żyłach, pierwszy na targach w Polsce skok samochodu na bungee “odpalany” przez rajdową legendę – Macieja Wisławskiego, skok na poduszkę kaskaderską, pokazy tańca z ogniem czy drift w 500-konnym BMW. Jak co roku na ProfiAuto Show pojawią się gwiazdy motoryzacji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości. Pełny program dostępny jest na naszej stronie internetowej. Najlepiej sprawdzić te atrakcje samemu już 8 i 9 czerwca w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas 16. edycji ProfiAuto Show, na którą serdecznie zapraszamy.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).