ProfiAuto na targach Poznań Motor Show

person Adrian Januszkiewicz 3/04/2019

Wirtualny serwis samochodowy, samochody sportowe, symulator 9D, a przede wszystkim prezentacja marki i sieci warsztatowej– to wystawiło ProfiAuto w Poznaniu.

W dniach 28-31 marca Poznań po raz kolejny gościł przedstawicieli branży samochodowej i pasjonatów motoryzacji podczas Poznań Motor Show. Swoją obecność w trakcie wydarzenia mocno zaznaczyła także sieć ProfiAuto. Jednym z elementów stoiska cieszących się największą popularnością była wirtualna rzeczywistość, w której za pomocą specjalnych okularów odwiedzający mogli zobaczyć wzorcowy serwis samochodowy i zapoznać się z ofertą wyposażenia warsztatowego dostępnego w sieci ProfiAuto. Goście stoiska chętnie brali również udział w quizie, testując swoją wiedzę m.in. z zakresu mechaniki samochodowej, wyścigów i rajdów.

 

W trakcie targów prezentowano także m.in. oprogramowanie warsztatowe PAS24 oraz ofertę usług spółki MOTO Flota, a w ramach promocji aplikacji ProfiAuto, zorganizowanej wraz z marką Yanosik, można było wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Jednym z gości stoiska ProfiAuto był Maciej Wisławski – pilot rajdowy, Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski. Gratkę dla pasjonatów motoryzacji stanowiła prezentacja samochodów: Mitsubishi Lancer Evo IX oraz rajdowej Hondy Civic Type R. Dodatkowo uczestnicy targów mogli spróbować swoich sił w wyścigach na symulatorze rajdowym 9D.

Kolejną dużą imprezą, stanowiącą okazję do spotkania z przedstawicielami branży oraz pasjonatami motoryzacji, będą międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show, które odbędą się 8-9 czerwca 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl