ProfiAuto: atrakcje na Poznań Motor Show 2018 | MOTOFAKTOR

ProfiAuto: atrakcje na Poznań Motor Show 2018

person Adrian Januszkiewicz 3/04/2018

Na gości pawilonu ProfiAuto podczas Poznań Motor Show 2018 czekają m.in. symulator rajdowy, interaktywny skaner czy spotkanie z Maciejem Wisławskim.

Jedno z dwóch stoisk ProfiAuto będzie zlokalizowane w pawilonie 5A – stoisko nr 6.

Główną atrakcją naszego stoiska będzie interaktywny skaner, czyli urządzenie, które prześwietla samochód i pokazuje, jakie części zamienne zostały w nim zamontowane. Dzięki innowacyjnej instalacji multimedialnej na ekranach przed oraz za samochodem można od razu uzyskać informacje o producencie części, a także porady związane z eksploatacją danego komponentu. Jako sieć stawiamy na nowoczesność i taki jest przekaz naszego stoiska w Poznaniu. Michał Tochowicz dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto

 

Na wszystkich uczestników targów czekają niespodzianki. Każdy, kto pojawi się na stoisku ProfiAuto z biletem na Poznań Motor Show lub Targów Techniki Motoryzacyjnej, otrzyma od marki gadżet. Dodatkowo, odwiedzający będą mieli okazję do zakręcenia kołem fortuny i wygrania nagród.

 

Gratką dla fanów motoryzacji i rajdów samochodowych będzie możliwość spotkania z Maciejem Wisławskim. Rajdowiec pojawi się na stoisku ProfiAuto w sobotę 7 kwietnia i będzie podpisywał plakaty ze swoim wizerunkiem przygotowane przez ProfiAuto w limitowanej edycji, specjalnie na Poznań Motor Show.

 

Nieodłączną częścią targów motoryzacyjnych są samochody, których także nie zabraknie na stoisku ProfiAuto. Będzie można zobaczyć: Mitsubishi Lancer Evo IX, Subaru Imprezę STI czy Hondę Civic Type R. W pobliżu samochodów i nie tylko będzie można spotkać piękne hostessy i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

 

Odwiedzający stoisko ProfiAuto spróbują także swoich sił za wirtualną kierownicą i dzięki symulatorowi rajdowemu przeniosą się na wirtualny tor – i to nie jeden, bo do wyboru będzie ich aż 60. Fani większych gabarytów na drodze będą mogli wypróbować symulator EuroTruck2, czyli jazdę ciężarówką, a miłośnicy mocnych wrażeń – rollercoaster.

 

W tym samym czasie odbywać się będzie jeszcze jedno ważne wydarzenie z udziałem ProfiAuto – Targi Techniki Motoryzacyjnej. Stoisko marki, o numerze 42, zlokalizowane będzie w 8. pawilonie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas wydarzenia eksperci ProfiAuto Serwis zaprezentują warsztat idealny, a w ramach przyświecającego temu stoisku hasła “Tworzymy Warsztaty”, właściciele serwisów i mechanicy dowiedzą się, jak rozwinąć swoją działalność i umiejętności oraz zyskać możliwość dofinansowania nowoczesnego wyposażenia.

 

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).