Prezenty dla fanów motoryzacji – propozycje OSRAM | MOTOFAKTOR

Prezenty dla fanów motoryzacji - propozycje OSRAM

person Adrian Januszkiewicz 14/12/2022

Miłośnicy czterech kółek lubią praktyczne i wielozadaniowe gadżety do samochodu. Takie akcesoria znajdziemy m.in. w ofercie firmy OSRAM.

Kompresor z funkcją powerbanku i latarki

Każdy zna główne przeznaczenie kompresorów, ale mało kto wie, że urządzenia te mogą także przydać się do innych czynności. Urządzenia OSRAM OTIR 6000 i OTIR 2000 to modele bezprzewodowe, które dzięki wbudowanemu akumulatorowi mogą służyć nie tylko do pompowania opon w samochodach i jednośladach, nadmuchiwania piłek, materaców, kół w wózkach dziecięcych, lecz także jako powerbank do ładowania np. telefonu komórkowego czy latarka, która pomoże napompować koło po zmroku, jak również przyda się do innych prac przy samochodzie czy rowerze.

Kompresor OSRAM OTIR 6000

Na właściwy rozruch

Chyba każdy kierowca musiał choć raz poradzić sobie z rozładowanym akumulatorem. Jeśli nasz motoryzacyjny fan ma już na swoim koncie kilka takich sytuacji warto obdarować go prostownikiem lub boosterem. Inteligentny prostownik pozwoli na uzyskanie pełnej gotowości akumulatora do uruchomienia samochodu w każdym momencie, a dodatkowa funkcja „tryb podtrzymania”, utrzyma naładowanie na poziomie 100% przez nieograniczony czas.

 

Z kolei boostery marki OSRAM będą w stanie uruchomić silniki o pojemności nawet do 8 l (w przypadku silników benzynowych) oraz 4 l w przypadku Diesli. Niektóre urządzenia wyposażono w gniazda USB, dzięki czemu mogą pełnić rolę powerbanku i ładować np. telefony komórkowe, aparaty, tablety itp. Część modeli ma także wbudowaną latarkę, co znacznie ułatwia podłączanie boostera w ciemnych miejscach czy po zmroku.

 

O akcesoriach marki OSRAM do akumulatorów można przeczytać TUTAJ.

Lampy dla majsterkowiczów i nie tylko

Nie zapominajmy o dużej grupie samochodowych majsterkowiczów, lubiących regularnie zaglądać pod maskę czy podwozie. Dla nich idealne okażą się LEDowe lampy, które zapewnią optymalne oświetlenie w najtrudniej dostępnych miejscach. OSRAM Flexible Head Torch to elastyczna czołówka, która pozwoli na wygodną pracę oburącz w wielu miejscach, a także sprawdzi się w innych sytuacjach, chociażby podczas wieczornych spacerów z czworonogiem. Funkcja czerwonego światła z tyłu lampy dodatkowo poprawi naszą widoczność po zmroku, a tym samym i bezpieczeństwo.

Czołówka OSRAM Flexible Head Torch

Bezpieczeństwo w prezencie

Klasyczne źródła światła do reflektorów głównych to zawsze dobry wybór na prezent. Dziś nie są to już tylko zwykłe żarówki, spełniające podstawową funkcję oświetleniową, lecz gama najróżniejszych produktów z dodatkowymi parametrami. W gamie OSRAM takie źródła światła kryją się między innymi w gamie Night Breaker czy Cool Blue Intense.

Żarówki i lampy OSRAM Night Breaker

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).