Premiera tarcz hamulcowych Tomex na Automechanice 2018 | MOTOFAKTOR

Premiera tarcz hamulcowych Tomex na Automechanice 2018

person Adrian Januszkiewicz 3/09/2018

Na targach Automechanika 2018 Tomex po raz pierwszy zaprezentuje ofertę tarcz hamulcowych.

Stoisko polskiego producenta hamulców będzie można odwiedzić podczas zbliżających się targów Automechanika we Frankfurcie  w dniach 11-15 września br. na hali 6.3, przy stoisku B48.

Uczestnictwo w tej imprezie jest dla nas pewnego rodzaju tradycją. To właśnie w tym miejscu udało nam się pozyskać kilka lat temu kilku znaczących europejskich klientów. Obecnie targi we Frankfurcie są także doskonałą okazją spotkania się z wieloma naszymi partnerami, nie tylko z Europy, w jednym i dogodnym dla wszystkich miejscu. Na naszym tegorocznym stoisku zaprezentowane zostaną klocki hamulcowe z najnowszej, automatycznej linii produkcyjnej FLEX MATIC, a także nowość produktowa – tarcze hamulcowe Tomex, które będą dostępne już wkrótce. Krzysztof Szymański Export Manager w firmie Tomex Hamulce

 

Źródło: Tomex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).