Prąd na kartę paliwową DKV - MOTOFAKTOR

Od lutego 2021 r. klienci DKV mogą zapłacić przy pomocy karty za ładowanie EV na stacjach GreenWay PL, EV Plus oraz EV Box.

Dzięki umowie z GreenWay PL mają do dyspozycji 500 punktów tej sieci. Dalsze kilkadziesiąt stacji dostępne jest w sieciach EV Plus oraz EV Box. Płatności za ładowanie prądem można uregulować za pomocą dedykowanej karty DKV +CHARGE.

 

To dopiero początek. W 2021 roku DKV planuje powiększyć sieć stacji sprzedających energię elektryczną o kolejnych operatorów. Obecnie należą do niej głównie stacje szybkiego ładowania prądem stałym DC. Lokalizacje wszystkich punktów można sprawdzić w aplikacji eCharge.

 

W Europie sieć stacji DKV oferujących ładowanie prądu obejmuje ponad 130 tysięcy lokalizacji. Jej rozwój to efekt działania Charge4Europe, organizacji będącej joint venture DKV oraz innogy eMobility Solutions. Stacje znajdują się na terenie Niemiec, Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Luksemburga, Włoch, krajów skandynawskich oraz kilku krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 

Energia elektryczna to dla nas kierunek strategiczny, dlatego angażujemy się w partnerstwa z liderami z tego segmentu, by rozliczać kartą DKV ładowanie pojazdów. Elastycznie podchodzimy jednak do aktualnych potrzeb przewoźników, stąd równoległy rozwój sieci stacji DKV oferujących LNG i CNG. Michał Bałakier dyrektor generalny DKV Euro Service Polska

 

Inwestując w prąd, operator konsekwentnie realizuje swoją strategię “Lead in Green”, oferując najszerszą w Europie sieć stacji z paliwami alternatywnymi, dostępną na kartę paliwową.

Dzięki współpracy z nowymi partnerami zachęcamy przewoźników do wybierania mniej zanieczyszczających paliw, chcąc w ten sposób ograniczyć wpływ transportu kołowego na środowisko. Sven Mehringer dyrektor zarządzający ds. energii i usług DKV

 

Źródło: DKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).