Poznań Moto Fest niezagrożony! | MOTOFAKTOR

Poznań Moto Fest niezagrożony!

person Redakcja 4/06/2021

Od 6 czerwca powracają wydarzenia targowe. Tym samym czerwcowy termin Poznań Moto Fest jest niezagrożony.

Środowa konferencja prasowa w Ministerstwie Zdrowia przyniosła bardzo pozytywne wieści dla całej branży targowej. Jak poinformował Minister Zdrowia, Adam Niedzielski od 6 czerwca można ponownie organizować targi, konferencje i wystawy. Zgodnie z przedstawionymi wytycznymi na terenie targów może przebywać jedna osoba na 15 metrów kwadratowych.

 

Tym samym czerwcowy termin Poznań Moto Fest jest niezagrożony. Letnia odsłona targów motoryzacyjnych odbędzie się zgodnie z planem, w dniach od 19 do 20 czerwca. Poznań Moto Fest to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów samochodów, którzy mogą zobaczyć wiele interesujących modeli, od sportowych aut, po motoryzacyjne klasyki.

 

Tylko podczas pierwszej edycji targów teren wokół pawilonów wypełniło aż 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Jeżeli dodamy do tego samochody rajdowe, kampery oraz motocykle, to okaże się, że mamy do czynienia z niezwykle urozmaiconą ekspozycją, wśród której każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

 

Nie inaczej będzie i w tym roku. O wszystkich atrakcjach związanych z tegoroczną odsłoną PMF organizatorzy będą na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

 

Z kolei na platformie biletowej ToBilet trwa sprzedaż wejściówek na targi. Ceny poszczególnych biletów prezentują się następująco:

 

  • Bilet jednodniowy na sobotę lub niedzielę – 20 zł
  • Bilet ulgowy na sobotę na lub niedzielę (dzieci od 7 do 15 roku życia + 1 grupa inwalidzka) – 15 zł
  • Bilet dla osób z Kartą Dużej Rodziny – 10 zł
  • Dzieci do 6 roku życia – wstęp bezpłatny

 

Poznań Moto Fest to letnia odsłona targów motoryzacyjnych, organizowanych przez Grupę MTP. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym super-samochody, motocykle i kampery.

 

 

Źródło: Grupa MTP

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).