Ponad 80 nowych zaworów EGR BorgWarner wprowadzonych na rynek w 2021 r. | MOTOFAKTOR

Ponad 80 nowych zaworów EGR BorgWarner wprowadzonych na rynek w 2021 r.

person Redakcja 1/02/2022

BorgWarner poszerzył swoją ofertę zaworów EGR w 2021 roku, dodając ponad 80 nowych numerów części do portfolio produktów.

BorgWarner stale rozszerza swoją ofertę EGR dla rynku wtórnego. Produkowane części odpowiadają surowym standardom jakości OE. Zwiększone moce produkcyjne w kolejnych zakładach w Europie i na świecie umożliwiają optymalizację dostaw oraz cen oferowanych produktów.

 

Wszystkie produkty spełniają wysokie standardy jakościowe BorgWarner. Wszystkie nowe numery części są dostępne dla klientów rynku wtórnego na całym
świecie i pokrywają zapotrzebowanie 50% marek samochodów jeżdżących po europejskich drogach może dzięki 80 referencjom BorgWarner EGR.

 

Rozwiązania BorgWarner w zakresie recyrkulacji spalin pomagają zmniejszyć emisję zanieczyszczeń dla większości typów silników. Dane kontaktowe oraz więcej informacji na temat portfolio rynku wtórnego BorgWarner można znaleźć na stronie borgwarner.com/en/aftermarket.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).