#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty | MOTOFAKTOR

#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty

person Adrian Januszkiewicz 30/07/2020

W ramach akcji #pomagamypomagać firma WAŚ przekazała Inter Cars 2000 przyłbic, które mają pomóc warsztatom w dotrzymaniu standardów bezpieczeństwa.

Polskie firmy i rodzimi producenci z branży aftermarket rozumieją problem, niezmiennie dbając o to, aby bezpieczeństwo i zdrowie klientów stawiane były na pierwszym miejscu. Firma WAŚ, produkująca lampy samochodowe, chcąc wspomóc w trudnych czasach warsztaty, zdecydowała się na bezpłatne przekazanie Inter Cars 2000 sztuk przyłbic własnej produkcji, które znacząco podniosą bezpieczeństwo pracujących w serwisach mechaników.

Dziękujemy za ten miły, ale przede wszystkim bardzo potrzebny gest. To niezmiernie cenne, gdy biznesowi partnerzy doceniają nasz wkład w podnoszenie bezpieczeństwa, a jednocześnie sami dbają o to, aby bezpieczeństwo to stało na możliwie jak najwyższym poziomie. Dzięki wsparciu „WAŚ” mamy pewność, że mechanicy pracujący w warsztatach nie będą narażali siebie ani swoich najbliższych na niepotrzebne ryzyko. Damian Kostro
Jest nam niezmiernie miło, że dzięki produkowanym przez nas przyłbicom możemy przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Do tej pory rozdaliśmy już bezpłatnie ponad 50 000 przyłbic do szpitali, domów pomocy społecznych, biur, warsztatów i firm. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci zostali w nie zaopatrzeni i byli przygotowani do bezpiecznego wykonywania swoich zadań. Zaangażowanie firmy Inter Cars i jej pomoc w dystrybucji przyłbic do Klientów udowadnia, że nasza wieloletnia współpraca sprawdza się zarówno w dobrych, jaki i trudnych chwilach. Jesteśmy pewni, że razem możemy więcej! Waldemar Żygadło firma WAŚ

 

Przekazanie przyłbic ochronnych od firmy WAŚ i dostarczenie ich do serwisów to kolejny element rozpoczętej jeszcze w marcu przez Inter Cars i czołowych dostawców akcji #pomagamypomagać. W ramach przedsięwzięcia 10 tysięcy serwisów w całej Polsce otrzymało wówczas pakiety ochronne zawierające maseczki, jednorazowe rękawiczki i płyny dezynfekujące oraz dostęp do bezpłatnych materiałów marketingowych i wiedzy z zarządzania warsztatem w czasie kryzysu, przekazywanej na bezpłatnych webinarach.

 

Tym razem o zachowanie standardów bezpieczeństwa Inter Cars ma zadbać wspólnie z WAŚ, przekazując na ręce warsztatów 2000 ochronnych przyłbic. W pierwszej kolejności zaopatrzone zostaną w nie wszystkie serwisy zrzeszone w niezależnej sieci Q-Service Truck, a następnie pozostałe warsztaty ciężarowe w Polsce, najmocniej powiązane z największym dystrybutorem części zamiennych w tej części Europy.

 

Pierwsze przyłbice zostały wysłane do klientów pod koniec lipca. Kolejne partie mają być sukcesywnie dystrybuowane w następnych dniach.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).