#pomagamypomagać – pomoc dla szkół | MOTOFAKTOR

#pomagamypomagać – pomoc dla szkół

person Adrian Januszkiewicz 23/09/2020

Wraz z początkiem września Inter Cars wspólnie z firmami WAŚ i febi, podjęli działanie, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniom w nowym roku szkolnym.

Firmy w ramach programu #pomagamypomagać przekazały szkołom pakiety ochronne, które mają podnieść bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli.

Rozpoczynający się właśnie rok szkolny stawia przed wszystkimi mnóstwo pytań. Pandemia koronawirusa sparaliżowała w ostatnich miesiącach wiele sektorów życia publicznego, w tym także szkolnictwo. Choć sytuacja wydaje się być daleka od idealnej, musimy nauczyć się żyć i funkcjonować w nowych realiach. W tym trudnym okresie pragniemy przypomnieć, że szkoły zgromadzone w programie "Młode Kadry" mogą liczyć na nasze wsparcie. Drobnym, choć potrzebnym gestem niech będzie paczka przygotowana wspólnie z naszymi Partnerami biznesowymi, firmami WAŚ i febi. Grażyna Różanek koordynator projektu Młode Kadry w Inter Cars SA
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za inicjatywę i pomoc. Program "Młode Kadry" wspiera naszą młodzież w realizacji ich życiowych pasji oraz daje możliwość ciągłego rozwoju. Tym bardziej cieszymy się, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie Inter Cars wspólnie z partnerami postanowili zadbać o bezpieczeństwo nas wszystkich. Doceniamy to i serdecznie dziękujemy. Z całą pewnością przekażę otrzymane środki do dyspozycji grona pedagogicznego, w pierwszej kolejności do nauczycieli przedmiotów zawodowych. Anna Grabska wicedyrektor ZSSiM w Łodzi, szkoły zrzeszonej w programie "Młode Kadry"

 

W ramach akcji #pomagamypomagać szkoły zgromadzone w programie „Młode Kadry” wyposażone zostaną w pakiety, w skład których wchodzić będą przyłbice ochronne oraz środki dezynfekujące, które mają za zdanie chronić uczniów oraz nauczycieli. Pakiety zostały wysłane do wszystkich 26 szkół.

 

Tak szeroko zakrojona akcja nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania partnerów przedsięwzięcia.

Jest nam niezwykle miło, że wraz z Inter Cars możemy uczestniczyć w akcji #pomagamypomagać. Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą, z którą związani jesteśmy biznesowo od wielu lat. Obecna sytuacja na świecie związana z pandemią pokazała, że dla obydwu stron oprócz płaszczyzny biznesowej, równie ważna jest społeczna odpowiedzialność. Wspólnie wyciągamy pomocną dłoń do naszych klientów oraz – poprzez Inter Cars – do uczniów szkół, uczestniczących w programie "Młode Kadry". Jesteśmy przekonani, że nasza cegiełka pomoże bezpiecznie przejść przez ten niełatwy dla wszystkich czas. Leszek Waś Współwłaściciel firmy WAŚ

#pomagamypomagać to kampania zainicjowana przez Inter Cars wspólnie z dostawcami. W ramach działań zrzeszonych wokół programu przygotowana została również pomoc dla tysięcy warsztatów, które otrzymały doraźną pomoc w funkcjonowaniu ich biznesu. Więcej na temat samej akcji znaleźć można TUTAJ.

 

W program zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, MANN-FILTER, FILTRON, Delphi Technologies, febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, OSRAM, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).