#pomagamypomagać –pierwsze warsztaty otrzymały pomoc | MOTOFAKTOR

W związku z działaniami w ramach akcji #pomagamypomagać, pierwsze warsztaty otrzymały już materiały, które pomogą im funkcjonować w okresie pandemii.

Wszystkie pakiety ochronne oraz ulotki w formacie A4 zostały już skompletowane i są sukcesywnie wysyłane do klientów. Jako pierwsze pakiety otrzymały serwisy z sieci Q Service Castrol i Q-Service Truck. Do kolejnych warsztatów materiały również docierają.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za całą pomoc i życzliwość w związku z kryzysową sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa. Dziękujemy za „pakiet ochronny” i za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni przez Inter Cars. Wierzymy, że dzięki tej pomocy uda nam się przetrwać ten ciężki okres. przedstawiciele P.J AUTO SERWIS z Rudy Śląskiej

 

#pomagamypomagać to pomoc dla właścicieli warsztatów, którzy zmagają się dzisiaj z wieloma problemami. Z jednej strony jest to zmiana podejścia do prowadzenia biznesu i reagowania na bieżące wydarzenia, a z drugiej są to problemy wnikającej ze zmniejszającej się liczby klientów w warsztacie w czasie pandemii koronawirusa.

 

Inter Cars wspólnie ze swoimi partnerami biznesowymi proponuje warsztatom wsparcie i chęć niesienia pomocy w rozwiązywaniu problemów, na które nikt nie był przygotowany.

 

Oprócz pakietów ochronnych Inter Cars przygotował dla klientów inne narzędzia, które mają za zadanie pomóc przetrwać warsztatowcom ten ciężki czas. Są to m.in. treści marketingowe, które mają za zadanie zachęcić kierowców do wizyty w warsztacie, a także bezpłatne webinary, pomagające poszerzyć wiedzę, tak cenną w tym trudnym czasie. Do tej pory odbyły się dwie sesje szkoleń, kolejna zaplanowana jest na czwartek 23 kwietnia.

 

Akcja #pomagamypomagać wspierana jest przez czołowych dostawców części i środków smarnych. Są to Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, MANN FILTER, Filtron, Delphi Technologies, febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, OSRAM, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

Nowa strona akcji

Inicjatorzy kampanii #pomagamypomagać przygotowali nową stronę, której zadaniem jest agregować w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące programu.

 

Pod adresem https://intercars.com.pl/pomagamypomagac/ dostępne są więc aktualne wiadomości, harmonogramy oraz materiały, które mają pomóc warsztatowcom przetrwać ciężki okres epidemii koronawirsua.

 

W najbliższej przyszłości strona ma być uzupełniana sukcesywnie o kolejne treści oraz materiały, potrzebne mechanikom, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Planowane są również dodatkowe działania, angażujące dostawców, którzy wspierają ten projekt.

 

Źródło: Inter Cars

 

 

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).