#pomagamypomagać –instytucje dziękują za pomoc | MOTOFAKTOR

#pomagamypomagać –instytucje dziękują za pomoc

person Adrian Januszkiewicz 12/03/2021

Inter Cars i Kleber otrzymują kolejne podziękowania od placówek medycznych za pomoc w ramach akcji #pomagamypomagać.

Na początku lutego Inter Cars wspólnie z producentem opon, firmą Kleber, ogłosił pomoc dla placówek medycznych. Teraz kolejne instytucje dziękują obu firmom za wsparcie, które zostało im przekazane w ramach programu #pomagamypomagać.

W imieniu fundacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, chciałbym bardzo serdecznie podziękować zarówno firmie Kleber, jak i Inter Cars, za okazane wsparcie. Ten przejaw szczerej i bezinteresownej pomocy znaczy dla nas bardzo dużo. Dzięki tym oponom nasz bus będzie mógł służyć podopiecznym do bezpiecznego transportu. Jakub Strzałkowski fundacja Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną DOM

 

Instytucje, które zostały obdarowane w ramach tej akcji to m.in Fundacja Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną DOM, Gdyńska Fundacja „DOM MARZEŃ”, Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie, Szpital Dziecięcy im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza oraz Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans.

 

Obie firmy przekazały łącznie kilkanaście kompletów opon. Pomoc została zorganizowana w ramach programu #pomagamypomagać, którego Inter Cars jest inicjatorem.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).