Pomagają prawnie właścicielom uszkodzonych BMW | MOTOFAKTOR

Pomagają prawnie właścicielom uszkodzonych BMW

person Adrian Januszkiewicz 21/03/2019

Akcje serwisowe BMW w Polsce, jak i pożary pojazdów tej marki przyczyniły się do utworzenia firmy BMW-pozewzbiorowy.pl, wspierającej prawnie poszkodowanych kierowców.

Reprezentujemy użytkowników samochodów BMW nieświadomych tego, że w każdej chwili mogą być ofiarą pożaru oraz właścicieli już spalonych samochodów. Wg BMW Polska, w Polsce jest 19 tys. samochodów, które są objęte akcją serwisową wymiany chłodnicy EGR i tym samym, które mogą być zagrożone samospaleniem. – to zdanie widnieje na stronie internetowej jak i facebookowej firmy prawniczej BMW-pozewzbiorowy.pl.

 

Akcje serwisowe organizowane przez producentów samochodowych w obecnych czasach stały się praktycznie normą, jednak zdarza się, że wady fabryczne mogą narazić na bardzo duże niebezpieczeństwo kierowców pojazdów i nie tylko. Powstanie firmy BMW-pozewzbiorowy.pl jasno wskazuje, że kierowcom kończy się cierpliwość względem takich incydentów i będą domagali się odszkodowań od producenta w przypadku poważnych usterek pojazdu.

 

Na stronie firmy internauci mają możliwość zapoznania się z najnowszymi przypadkami samospalenia samochodów BMW, jakie miały miejsce w Polsce, a także do kontaktowania się z kancelarią przez formularze kontaktowe.

 

Czy takie posunięcie klientów BMW wywoła efekt domino w przypadku innych marek samochodowych? Tego nie można wykluczyć.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).