Politrans dołącza do Nexus Automotive International | MOTOFAKTOR

Politrans dołącza do Nexus Automotive International

person Adrian Januszkiewicz 8/05/2019

30 kwietnia 2019 roku do Grupy Nexus dołączył mołdawski Politrans.

Firma Politrans została założona w 1995 roku. Jej główny profil, to działalność transportowa z flotą ponad 40 ciężarówek. W 2001 r. zdecydowano o budowie własnego centrum serwisowego o łącznej powierzchni 2000 m2. Dzisiaj istnieją 2 warsztaty w Kiszyniowie i Balti.

 

Spółka zajmuje się konserwacją wszystkich marek europejskich ciężarówek i przyczep – ma pełne systemy diagnostyczne dla: Volvo, Renault, Mercedes-Benz, MAN, DAF, Scania, Iveco, Knorr Bremse, WABCO. Może zaoferować kompleksową obsługę diagnostyczną oraz pełen zakres napraw dla ciężarówek i przyczep.

 

W 2002 roku Politrans otworzył pierwszy sklep części zamiennych do pojazdów ciężarowych i przyczep. Obecnie jego dział części zamiennych do pojazdów ciężarowych i przyczep zawiera sieć 8 sklepów, obejmujących wszystkie strategiczne obszary gospodarcze z Mołdawii.

 

Firma zatrudnia łącznie ok. 120 osób.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).